Salon Beauty, Prostějov

Péče o ruce a nehty

Modeláž nehtů UV gelem

manikérka

Pokud zvolíte gelovou modelaci nehtů, dopřejete si pocit vždy upravených nehtů, i když Vám příroda zrovna nenadělila krásné nehty. Gelová metoda využívá k modeláži gel, který tvrdne působením UV světla ve speciální lampě vybavené UV zářivkami. Jedná se o velmi šetrné přilnutí, které neškodí přírodním nehtům. Modeláž nehtů UV gelem je doporučována z důvodu estetického a z důvodu slabých a lamavých nehtů. Je vhodná i pro nehty zdeformané (nemoci, úrazem) a nebo okousané.

Pokud máte dostatečně dlouhé své vlastné přírodní nehty, je možné je potáhnout gelem bez lepení tipů nebo prodlužování na šablony. Takto potažený nehet se netřepí a neláme. Modeláž lze provézt i na nohou, nehty působí velice upraveně, zejména v létě v otevřené obuvi.

Modeláž acrylem

manikérka

Výhodou této techniky je, že materiál schne na vzduchu a je tedy tvrdší než gel. Příprava nehtu probíhá stejně jako při práci s gelem, k samotné modeláži se používá acrylový prášek míchaný s tekutinou (liquidem). Tato směs se nanáší na nehet a ihned tvrdne. Modeláž lze také provést i na nohou, nehty působí velice upraveně, zejména v létě v otevřené obuvi.P-Shine manikúra

manikérka

P-Shine je technika péče o přírodní nehty. Princip leštění nehtů vychází z dávné historie japonských předků, kteří pečovali o své nehty již před mnoha staletími. Tato technika péče o vlastní nehty je vhodná pro každý typ nehtů, dokáže si poradit s nehty roztřepenými, lámavými, pomalu rostoucími. P-Shine podporuje prokrvení a tím zdravý růst nehtu. Hlavními složkami P-Shinu je Bentonit, jemné parafíny, včelí vosk, glycerin, panthenol, vitamíny A, E, H a provitamín B5. Metoda se provádí zaleštěním výživné pasty do ploténky nehtu a zaleštěním prášku. Doba ošetření nehtů touto metodou je přibližně 30 minut a doporučení další návštěva je za 2-3 týdny.

Cuccio manikúra

Manikúra CUCCIO - nový revoluční systém pro péči o ruce a nehty - výsledkem jsou krásné a dlouhé nehty a mladě vypadající ruce.

Tento typ komplexní péče o ruce provádíme se zcela unikátním přípravky firmy CUCCIO vyrobenými z léčivých bylin, organicky pěstovaného ovoce a mořských produktů. O Vaše ruce je pečováno přírodními voňavými ingrediencemi jako jsou papaya, mléko a med, námel, hroznová jadérka a levandule.

Tato metoda manikúry je velice přijemná s viditelným účinkem. Napomáha kvalitnímu růstu nehtů, jeho vyživení a následné zjemnění pokožky na rukou. Tento proce zahrnuje úpravu nehtů a nehtového lůžka, peeling rukou, výživnou masku na ruce, masáž rukou hydratační emulzí, parafínový zábal, aplikaci revitalizačního oleje, aplikaci nehtového oleje a lakování dle výběru.

Parafínové zábaly

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacená o vitamín E, který se používá k léčebným i kosmetickým účelům. Parafínový zábal prokrvuje pokožku. Zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Používá se na výživu a zjemnění kůže rukou. Po parafínové kúře jsou ruce hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže.

Lakování nehtů, francouzské lakování a zdobení nehtů

Správné lakování nehtů začíná vrstvou podkladového laku, který chrání nehty před barevnými pigmenty obsaženými v dalších dvou vrstvách barevného laku, které jsou naneseny v barvě dle Vašeho výběru. Na závěr se nanáší poslední vrstva průhledného vrchního laku, který chrání barevný lak před poškozením a poškrábáním.

Adresa:   Prostějov, Plumlovská 4126
Otevírací doba:   Po-Pá   8:00 - 20:00
Kontakt:   607 140 260   
Valid XHTML 1.0 Transitional
Vytvořili Fobi & MadAlien